Loading the player...

Xem Video Clip Yalçin Küçük 32 Gün'de çildirdi ! :-) "Bombalarim"

lượt xem
Bấm like để nhận được video hot mỗi ngày
loading...
www.facebook.com/OsmanliTorunlari99

Yazar Yalçın Küçük ile gazeteci Şamil Tayyar, Kanal Ddeki programda sert bir tartışmaya girdi


Mehmet Ali Birand ve Rıdvan Akarın birlikte hazırlayıp sundukları 32. Günde bu hafta Ergenekon Soruşturması kapsamında tutuklanıp daha sonra serbest bırakılan Prof. Dr.Yalçın Küçük ve Ergenekon ile ilgili 3 ayrı kitap yazan Star Gazetesi Ankara Temsilcisi Şamil Tayyar karşı karşıya geldi.

BENİM BOMBALARIM

Ben kitaplarımı yazmam, silah gibi sıkarım diyen Yalçın Küçük, Tayyarın kendisine Ergenekon soruşturması kapsamında bulunan bombalar ile ilgili bir soru sorması üzerine de benim bombalarım bunlar diyerek stüdyoda kitaplarını fırlatmaya başladı.

Oldukça gergin geçen programda Küçük ve Tayyar, Ergenekon davası ve birbirleriyle ilgili ilginç iddialarda ve açıklamalarda bulundu.

ÖCALAN'I KURTARDI

Tayyarın, Yalçın Küçükün Med TVde beraber program yaptığı bir şahıs ile terör örgütü PKKya haber yollayarak, terörist başı Abdullah Öcalanı yapılacak bir suikastten kurtardığına yönelik iddiasına ise Yalçın Küçük, bu durumu devlet yetkililerinin bildiğini ve kendisine özellikle bu yönde telkin yapıldığını söyledi

Hình ảnh trong video Yalçin Küçük 32 Gün'de çildirdi ! :-) "Bombalarim"


Yalçin Küçük 32  Gün'de çildirdi ! :-) Yalçin Küçük 32  Gün'de çildirdi ! :-) Yalçin Küçük 32  Gün'de çildirdi ! :-) Yalçin Küçük 32  Gün'de çildirdi ! :-)

Mã Nhúng Blog:

Mã Nhúng Forum:

Loading...
Viết bình luận
Video liên quan