Loading the player...

Xem Video Clip Gala „Co się dzieje, oszaleję". - nagrodzona brawami na stojąco

lượt xem
Bấm like để nhận được video hot mỗi ngày
loading...
„Co się dzieje, oszaleję". Karnawałowa Gala Operetkowa - wyjątkowe artystyczne wydarzenie, odbyło się 10 lutego w Pijalni Głównej i przyciągnęło tłumy miłośników oraz sympatyków operetki.

Gości powitał dr Dariusz Reśko, burmistrz uzdrowiska, który powiedział - „Pomysłodawcą Gali jest Mieczysław Smyda, dyrygent i dyrektor PSM. Orkiestra ma 137 lat, co jest fenomenem w skali nie tylko Polski, ale i Europy". Następnie głos zabrał Ireneusz Niemiec, prezes uzdrowiska Krynica - Żegiestów SA. - „Za pewien czas ta pijalnia zmieni charakter. Po remoncie będzie można się tu stykać z kulturą najwyższych lotów, w jeszcze lepszych wnętrzach i przy lepszej akustyce".
Przed publicznością wystąpiły - w przepięknych kreacjach - dwie znane solistki - Agata Marcewicz - Szymańska (sopran) i Aleksandra Okrasa (sopran). W finale dołączyła do nich także prowadząca koncert Regina Gowarzewska - Griessgraber, absolwentka Wydziału Wokalno - Aktorskiego katowickiej Akademii Muzycznej. Śpiewaczkom towarzyszył Sylwester Targosz - Szalonek (tenor). W programie znalazły się najpiękniejsze arie i duety z operetek oraz musicali m.in. „Wesoła wdówka", „My Fair Lady". Nie zabrakło również lubianej przez publiczność „Arii ze śmiechem", a przede wszystkim „Co się dzieje, oszaleję" z operetki „Księżniczka Czardasza" Emmericha Kalmana.
Na scenie zaprezentowała się również grupa baletowa „Miniatury". Wystąpiła m.in. w dynamicznym „Tańcu hiszpańskim". Układy choreograficzne przygotowała Małgorzata Malczak. Śpiewakom i tancerkom akompaniowała Orkiestra Zdrojowa pod dyrekcją Mieczysława Smydy. Na stojąco przyjęty przez publiczność koncert karnawałowy będzie miał z pewnością swoją kontynuację. Wiadomo bowiem, Krynica od zawsze słynęła z występów gwiazd opery, operetki i musicali.

red. m. fot. aut.

Hình ảnh trong video Gala „Co się dzieje, oszaleję". - nagrodzona brawami na stojąco


Gala „Co się dzieje, oszaleję Gala „Co się dzieje, oszaleję Gala „Co się dzieje, oszaleję Gala „Co się dzieje, oszaleję

Mã Nhúng Blog:

Mã Nhúng Forum:

Loading...
Viết bình luận
Video liên quan